Սեյրան Օհանյանի ու բանակի մասնակցությունը մարտի 1-ին
Օրերս նախկին պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանը, խոսելով 2008 թվականի մարտի 1-ի դեպքերում իր մեղավորության մեղադրանքների մասին՝ նշել է, որ «Մարտի ...
Կարդալ ավելինՕրերս նախկին պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանը, խոսելով 2008 թվականի մարտի 1-ի դեպքերում իր մեղավորության մեղադրանքների մասին՝ նշել է, որ «Մարտի ...
Կարդալ ավելին2017թ. հունվարի 24-ին Մոսկվայում կայացած հանդիպման շրջանակներում Հայաստանի և Ռուսաստանի վարչապետները, ի թիվս այլ հարցերի, անդրադարձ կատարեցին նաև Հայաստանի ԵԱՏՄ-ում ...
Կարդալ ավելինԱնցյալ շաբաթ ականատես եղանք, թե ինչպես կարող է ապատեղեկատվությունը արագ տարածվել անգամ ամենահեղինակավոր մեդիաներում։ Այսպես, Ատլանտյան խորհուրդը բացահայտել է ՆԱՏՕ-ի ...
Կարդալ ավելին2016թ․-ի դեկտեմբերին հայտնի դարձավ, որ բնապահպանության նախարարարության կազմում գործող 4 ՊՈԱԿ-ներ միաձուլման ձևով վերակազմակերպվելու են «Շրջակա միջավայրի մոնիթորինգի և տեղեկատվության ...
Կարդալ ավելինՎերջերս հրապարակվել է ԵԱՏՄ-ի մասին պատմող գովազդային հոլովակ, որում, ի թիվս այլ ձեռքբերումների, նշվում է, որ, օրինակ, 2011թ․-ին բելառուսական Բրեստ ...
Կարդալ ավելինՇուրջ մեկուկես տարի առաջ՝ 2015 թվականի հուլիսի 18-ին Սերժ Սարգսյանի հրամանագրով ԱԱԾ աշխատակից Վլադիմիր Հակոբյանը նշանակվեց ՀՀ նախագահի մամուլի քարտուղար։ ...

Участие Сейрана Оганяна и армии в событиях 1 марта
На днях бывший министр обороны Сейран Оганян, говоря об обвинениях о своей виновности к событиям 1 марта 2008 года, отметил, ...
ПодробнееНа днях бывший министр обороны Сейран Оганян, говоря об обвинениях о своей виновности к событиям 1 марта 2008 года, отметил, ...
ПодробнееВ рамках официального визита премьер-министра Армении 24 января 2017 года в Москву, в числе других вопросов, премьерами России и Армении ...
ПодробнееНа прошлой неделе мы стали свидетелями того, как дезинформация может распространяться даже в самых авторитетных медиа. Таким образом, американский аналитический ...
ПодробнееВ декабре 2016 года стало известно о том, что действующие при министерстве охраны природы Армении 4 ГНКО, путем слияния, будут ...
ПодробнееНедавно был опубликован промо-ролик, рассказывающий о Евразийском экономическом союзе (ЕАЭС), в котором, среди прочих достижений, отмечается, что, например, в 2011 ...
ПодробнееОколо полутора лет назад, 18 июля 2015 года указом Сержа Саргсяна сотрудник СНБ Армении Владимир Акопян был назначен пресс-секретарем президента ...