Արթուր Վանեցյանի ընտանիքը Հայաստանում է
«Իրատես» թերթը, անդրադառնալով Ազգային անվտանգության տնօրեն Արթուր Վանեցյանին, ապատեղեկատվություն է տարածել։ Հղում տալով «որոշ տեղեկությունների»՝ թերթը գրում է․ «արդեն մի ...
Կարդալ ավելին«Իրատես» թերթը, անդրադառնալով Ազգային անվտանգության տնօրեն Արթուր Վանեցյանին, ապատեղեկատվություն է տարածել։ Հղում տալով «որոշ տեղեկությունների»՝ թերթը գրում է․ «արդեն մի ...
Կարդալ ավելինԵրևանի ավագանու ընտրությունների նախօրեին՝ սեպտեմբերի 22-ին, «Անկախ դիտորդ» դաշինքի ներկայացուցիչներ Դանիել Իոաննիսյանը և Արթուր Սաքունցը հանդես եկան մամուլի ասուլիսով, որի ...
Կարդալ ավելինԻնչպես հայտնի է, վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը գտնվում է Տաջիկստանի մայրաքաղաք Դուշանբեում, որտեղ մասնակցում է ԱՊՀ ղեկավարների հանդիպմանը։ Համացանցում ակտիվ քննարկվում ...
Կարդալ ավելինԱվագանու արտահերթ ընտրությունների արդյունքների հրապարակումից հետո «Հանրապետական» կուսակցության մի շարք պատգամավորներ մեկնաբանություններով հադնես եկան: ՀՀԿ պատգամավոր Վահրամ Բաղդասարյանը «Հայկական ժամանակ» ...
Կարդալ ավելինՆախօրեին politik.am կայքը պետական եկամուտների նախագահ Դավիթ Անանյանի վերաբերյալ ուշագրավ նյութ է հրապարակել՝ մեղադրելով նրան բյուջեի գումարների մսխման և պաշտոնը ...
Կարդալ ավելինՖեյսբուք սոցիալական ցանցում «Իմ քայլը» դաշինքի ավագանու թեկնածու Հայկ Մարությանի անունով բացված ֆեյսբուքյան էջից գրառում է կատարվել. «Սիրելի Երևանցիներ, Մոտ ...
Կարդալ ավելինԻնչպես արդեն հայտնել ենք, «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության ավագանու թեկնածու Աշոտ Անդրեասյանը, ֆեյսբուքում ստեղծած հատուկ խմբի միջոցով ապատեղեկատվություն է տարածել ողջ քարոզարշավի ...
Կարդալ ավելինԵրևանի ավագանու ընտրությունների քարոզարշավը անցավ բավականին թեժ մթնոլորտում։ Եղան փոխադարձ մեղադրանքներ, բանավեճի հրավերներ, քաղաքական մանիպուլյացիաներ և մեդիա կեղծիքներ։ Նախօրեին «Իրազեկ ...
Կարդալ ավելինԱդրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևը Երևանի ավագանու ընտրությունների նախօրեին թվիթերյան իր էջում անդրադարձել է Երևանում կայանալիք ավագանու ընտրություններին։ «Պետք է ուսումնասիրել ...
Կարդալ ավելինԱռողջապահության նախարարը մամուլում ամենաքննարկվող և քննադատվող նախարարներից է: Նրա վերաբերյալ ապատեղեկատվությունները ևս լայնորեն տարածվում են համացանցում՝ հասարակական կարծիքի վրա անմիջական ...

Газета «Иратес», коснувшись директора Службы национальной безопасности (СНБ) Артура Ванецяна, распространила дезинформацию Ссылаясь на «некоторые сведения», газета пишет: «Уже несколько ...
ПодробнееГазета «Иратес», коснувшись директора Службы национальной безопасности (СНБ) Артура Ванецяна, распространила дезинформацию Ссылаясь на «некоторые сведения», газета пишет: «Уже несколько ...
ПодробнееНакануне выборов в Совет старейшин Еревана, 22 сентября, представители альянса «Независимый наблюдатель» Даниел Иоаннисян и Артур Сакунц во время пресс-конференции ...
ПодробнееКак известно, премьер-министр Никол Пашинян находится в столице Таджикистана, Душанбе, где принимает участие в заседании лидеров стран – участниц СНГ. ...
ПодробнееПосле публикации результатов досрочных выборов в Совет старейшин ряд депутатов Республиканской партии Армении (РПА) выступили с комментариями. Депутат от РПА ...
ПодробнееНакануне сайт politik.am опубликовал примечательную статью о председателе Комитета государственных доходов (КГД) Давиде Ананянe, обвинив его в растрате бюджетных средств ...
ПодробнееВ аккаунте в Facebook на имя кандидата в Совет старейшин от блока «Мой шаг» Айка Марутяна была сделана следующая запись: ...
ПодробнееКак мы уже сообщали, кандидат в Совет старейшин от партии «Процветающая Армения» Ашот Андреасян расспрострaнял дезинформацию о соперниках в течение ...
ПодробнееАгитационная кампания перед выборами в Совет старейшин Еревана прошла в довольно жаркой атмосфере. Прозвучали взаимные обвинения, приглашения на дискуссии, были ...
ПодробнееНакануне выборов в Совет старейшин Еревана президент Азербайджана Ильхам Алиев на своей странице в Twitter обратился к предстоящим выборам в ...
ПодробнееМинистр здравоохранения является одним из наиболее обсуждаемых и критикуемых министров в прессе. Дезинформация о нем также широко распространяется в интернете, ...