Սերժ Սարգսյանի ամանորյա կենացային ստերը (տեսանյութ)
2018-ի Ամանորին ընդառաջ Սերժ Սարգսյանը հանրապետության նախագահի պաշտոնում իր հերթական և վերջին ամանորյա ուղերձը կհղի համայն հայությանը։ Սա կլինի Սարգսյանի ...
Կարդալ ավելին2018-ի Ամանորին ընդառաջ Սերժ Սարգսյանը հանրապետության նախագահի պաշտոնում իր հերթական և վերջին ամանորյա ուղերձը կհղի համայն հայությանը։ Սա կլինի Սարգսյանի ...
Կարդալ ավելինԱմփոփոլեով 2017 թվականը Sut.am-ն առանձնացրել է տարվա առավել հետաքրքիր հրապարակումներն ու որոշել առավելագույնս հակիրճ պատմել դրանց մասին: Այսպիսով, մենք փաստացի ...
Կարդալ ավելինSut.am-ը, մշտապես հետևելով պաշտոնյաների ելույթներին, պաշտոնական մարմինների կողմից տարածված հայտարարություններին և լրատվական դաշտում տեղ գտած հրապարակումներին, անցնող տարվա ընթացքում հասցրել ...
Կարդալ ավելինԱպրիլին տեղի ունեցած «Ազգ-բանակ 2017» համաժողովին պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանը ներկայացրեց նախարարության «Ես եմ» և «Պատիվ ունեմ» ծրագրերը։ Ծրագրերը սկսեցին ...
Կարդալ ավելինՎերջին տարիներին լրատվական սեգմենտում հաճախ կարելի է հանդիպել կեղծ տեղեկություների (Fake news), որոնց զոհը դառնում են ոչ միայն շարքային քաղաքացիները ...
Կարդալ ավելին2016 թվականի նոյեմբերի 10-ին վարչապետ Կարեն Կարապետյանը տնտեսական զարգացման և ներդրումների, տարածքային կառավարման և զարգացման նախարարներին, ինչպես նաև քաղաքաշինության կոմիտեի ...
Կարդալ ավելինԴեկտեմբերի 21-ին news.am լրատվական կայքը լուր է հրապարակել, որում հայտնում է, որ «Հայաստանը զբաղեցրել է 22-րդ հորիզոնականը «Ազատության բարոմետրի» վարկանիշում»։ ...
Կարդալ ավելինԹուրքիայի արտգործնախարար Մևլութ Չավուշօղլուն դեկտեմբերի 20-ին հայտարարել է, որ Թուրքիան հայ-թուրքական արձանագրությունները ստորագրել է Հայաստանի կողմից «Ադրբեջանի տարածքների» լքման պայմանով։ ...
Կարդալ ավելինՕրերս նախագահ Սերժ Սարգսյանը հարցազրույց է տվել «Արմենիա» հեռուստաընկերության «Բանաձև» հաղորդաշարին, որի ընթացքում խոսել է Հայաստանի արտաքին և ներքին քաղաքականության, ...
Կարդալ ավելինՕրերս լրացան 2014 թվականին քաղաքապետարանի կողմից հաստատված «Երևանի զարգացման 2014-2017թթ․ քառամյա ծրագրի» ժամկետները։ 152 էջանոց ծրագրով նախատեսվել էր մի շարք ...

Обобщив 2017 год, Sut.am выделил наиболее интересные публикации уходящего года и решил вкратце рассказать о них. Итак, у нас фактически ...
ПодробнееОбобщив 2017 год, Sut.am выделил наиболее интересные публикации уходящего года и решил вкратце рассказать о них. Итак, у нас фактически ...
ПодробнееСледя за выступлениями чиновников, сообщениями, публикуемыми официальными органами, и публикациями медиаполя, Sut.am за уходящий год успел раскрыть множество случаев распространения ...
ПодробнееНа форуме «Нация-армия-2017», состоявшемся в апреле, министр обороны Виген Саркисян представил программы министерства «Это я» и «Честь имею». Программы начали ...
Подробнее21-го декабря информационный сайт news.am опубликовал новость, в которой сообщает, что «Армения заняла 22-е место в рейтинге «Барометра свободы»». «Армения ...
ПодробнееМинистр иностранных дел Турции Мевлют Чавушоглу заявил 20 декабря, что Турция подписала армяно-турецкие протоколы при условии, что Армения покинет «территории ...
ПодробнееНа днях президент Серж Саргсян дал интервью программе «Банадзев» телекомпании «Армения», в ходе которого рассказал о внешней и внутренней политике ...
ПодробнееЧлены инициативы «Во имя развития науки» Давид Петросян и Юрий Авагян сегодня объявили забастовку и голодовку в одной из аудиторий ...
ПодробнееНедавно в связи с 20-й годовщиной основания духовного предводительства в вооруженных силах министр обороны Армении Виген Саркисян выступил с примечательным ...
ПодробнееЖители Еревана часто жалуются на недостаточное количество зеленых зон в Ереване, и эту проблему принимает также мэрия. Но, как часто ...
ПодробнееВ октябре этого года Министерство обороны предложило правительству продлить лицензию на производство боеприпасов компании ««65-й Военный завод» сроком на 5 ...