Սերժ Սարգսյանի Top 10 ստերը
Արդեն ավելի քան 9 տարի է, ինչ Սերժ Սարգսյանը Հայաստանի նախագահն է: Նրա պաշտոնավարմանը մնացել է մոտ 280 օր և ...
Կարդալ ավելինԱրդեն ավելի քան 9 տարի է, ինչ Սերժ Սարգսյանը Հայաստանի նախագահն է: Նրա պաշտոնավարմանը մնացել է մոտ 280 օր և ...
Կարդալ ավելինՌուսական մի շարք լրատվամիջոցներ երեկ տեղեկություն տարածեցին, որ ԱՄՆ-ում ավելի քան 1100 մարդ ձերբակալվել է անչափահասներին մարմնավաճառության հարկադրելու մեղադրանքով։ Այս ...
Կարդալ ավելինՀայաստանում վերջին տարիներին ազատազրկված մի շարք անձանց հետ կապված գոյություն ունի տեսակետների բախում, թե արդյո՞ք այդ անձինք հանդիսանում են քաղաքական ...
Կարդալ ավելինԵրեկ՝ հունիսի 21-ին, Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունը տարածեց հաղորդագրություն այն մասին, թե իբր ադրբեջանական ԶՈՒ-ն կանխել է հայկական կողմի դիվերսիոն ներթափանցման ...
Կարդալ ավելինԱմերիկացի ռեժիսոր Օլիվեր Սթոունի նկարահանած «Հարցազրույց Պուտինի հետ» հեռուստասերիալում ՌԴ նախագահը ներկայացրել է «բացառիկ» տեսանյութ, որտեղ ըստ նրա ներկայացված է ...
Կարդալ ավելինՀՀ արտաքին գործերի նախարար ն.գ. պարոն Էդվարդ Նալբանդյանը հունիսի 19-ին Լյուքսեմբուրգում մասնակցեց ԵՄ և Արևելյան գործընկերության երկրների ԱԳ նախարարների հանդիպմանը: ...
Կարդալ ավելինԱյսօր ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը Հայաստանի արտաքին քաղաքականության տնտեսական բաղադրիչին նվիրված քննարկումների շրջանակներում հանդիպել է Ռուսաստանի Դաշնությունում ՀՀ արտակարգ և ...
Կարդալ ավելինՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինը հունիսի 15-ին իր ամենամյա «ուղիղ կապի» ընթացքում մի շարք ուշագրավ հայտարարություններ է արել՝ տարակուսանք մտցնելով փորձագետների ...
Կարդալ ավելինՌուսական Sovsekretno.ru և flb.ru կայքերը վերջերս հրապարակեցին «փաստաթղթեր», որոնք իբր պարունակում են Ուկրաինայի անվտանգության ծառայության (ՈՒԱԾ) կողմից մալազիական Boeing MH17 ...
Կարդալ ավելինՆախորդ շաբաթ «Հանուն օրենքի» հասարակական շարժման անդամ ներկայացած 3 երիտասարդ բողոքի ակցիա են անցկացրել Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանատան դիմաց։ Նրանցից մեկը՝ ...

Топ 10 лживых заявлений Сержа Саргсяна
Вот уже более 9 лет, как Серж Саргсян является президентом Армении. Его президентский срок заканчивается через 280 дней, и сегодня ...
ПодробнееВот уже более 9 лет, как Серж Саргсян является президентом Армении. Его президентский срок заканчивается через 280 дней, и сегодня ...
ПодробнееВчера ряд российских СМИ распространили информацию, что за принуждение детей к проституции в США арестованы более 1100 человек. Такая новость ...
ПодробнееВ последние годы в Армении касательно ряда лиц, лишенных свободы, существует столкновение мнений, а именно - являются ли эти лица ...
ПодробнееВчера 21 июня Министерство обороны Азербайджана распространило сообщение о том, что азербайджанские ВС якобы пересекли попытку диверсионного проникновения армянской стороны ...
Подробнее19 июня министр иностранных дел Армении Эдвард Налбандян в Люксембурге принял участие во встрече министров иностранных дел государств-членов Европейского союза ...
ПодробнееВчера, 20 июня, президент Армении Серж Саргсян в рамках встреч, посвященных экономическому компоненту внешней политики Армении, встретился с послом РА ...
ПодробнееНедавно российские сайты Sovsekretno.ru и flb.ru опубликовали «документы», в которых якобы содержатся указания Службы безопасности Украины о проведении спецоперации по ...
ПодробнееНа прошлой неделе трое молодых людей, представившихся членами общественного движения «Во имя закона», провели акцию протеста перед зданием посольства США ...
ПодробнееПредпочтения некоторых высокопоставленных чиновников Армении очень разнообразны: дорогие дома, машины, равноценные машине и марке государственные номера и др. Некоторые даже ...
ПодробнееНа днях бывший заместитель главы Службы национальной безопасности (СНБ) Гурген Егиазарян в ходе пресс-конференции обратился ко внутренним и внешнеполитическим проблемам ...