Ինչպես են կայանում իրավապահ մարմինների աշխատողները
«Փաստերի ստուգման հարթակի» տեսախցիկը ՀՀ Ազգային անվտանգության ծառայության և Գլխավոր դատախազության դիմաց նկատել է՝ ինչպես են իրավապահները խախտումներով կայանել մեքենաները։
Կարդալ ավելին«Փաստերի ստուգման հարթակի» տեսախցիկը ՀՀ Ազգային անվտանգության ծառայության և Գլխավոր դատախազության դիմաց նկատել է՝ ինչպես են իրավապահները խախտումներով կայանել մեքենաները։
Կարդալ ավելինՆախկին դատախազ, փաստաբան Րաֆֆի Ասլանյանը դեռևս հուլիսի 26-ին իր ֆեյսբուքյան էջում գրառում էր կատարել, որում պնդել էր, թե Երասխի հատվածում, ...
Կարդալ ավելինՌուսաստանի Դաշնության Կուրսկի մարզը, որը սահմանակից է Ուկրաինային, շարունակում է հարձակման ենթարկվել ուկրաինական զինված ուժերի կողմից և արդեն շուրջ 20 ...
Կարդալ ավելին«Փաստերի ստուգման հարթակը» շարունակում է ներկայացնել Հայաստանի օրենսդիր, գործադիր և դատական իշխանությունների ներկայացուցիչների հայտարարագրերը և նրանց եկամուտների մասին տվյալները: Այս ...
Կարդալ ավելինՕգոստոսի 21-ին Բաքվում ձերբակալվել էր ադրբեջանցի քաղաքագետ, ակտիվիստ Բահրուզ Սամեդովը։ Վերջինս հայտնի է Ադրբեջանի նախագահ Իլհամ Ալիևի և իր վարչակարգի ...
Կարդալ ավելինՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինը օգոստոսի 20-ին Հյուսիսային Օսիայում էր՝ Բեսլանում: Այնտեղ նա, նախ, այցելել էր «Հրեշտակների քաղաք» հուշարձան-գերեզմանոց, որտեղ գտնվում ...
Կարդալ ավելինՌուսական մամուլն օրերս մեծ ակտիվությամբ տեղեկություն տարածեց, թե ռուսական խանութներում վաճառվող հայկական կոնյակի 90 տոկոսն անվտանգ չէ։ Ուսումնասիրությունը, ըստ նույն ...
Կարդալ ավելինԵրևանի Դավթաշեն վարչական շրջանի թիվ 61 մանկապարտեզը փակ է՝ հիմնանորոգման աշխատանքների պատճառով: Արդյունքում, տարբեր տարիներից հերթագրված 248 երեխա առայժմ հնարավորություն ...
Կարդալ ավելինՕգոստոսի 19-ին Ռուսաստանի Դաշնության նախագահ Վլադիմիր Պուտինի Բաքու պետական այցի շրջանակում ռուսական պատվիրակության կազմում ընդգրկված ՌԴ ԱԳ նախարար Սերգեյ Լավրովը, ...
Կարդալ ավելինԿրեմլի քարոզիչները, որոնց հիմա ընդունված է անվանել Z-քարոզիչներ (Ուկրաինայի դեմ սկսած պատերազմում ռուսական զորքերն իրենց փոխադրամիջոցների վրա օգտագործում էին Z ...

Граничащая с Украиной Курская область Российской Федерации продолжает подвергаться атакам со стороны Вооруженных сил Украины, и уже около 20 дней ...
21 августа в Баку был задержан азербайджанский политолог и активист Бахруз Самедов. Последний известен своими пацифистскими принципами и критическими статьями ...
Российская пресса на днях активно распространяла информацию о том, что 90 процентов армянских коньяков, продаваемых в российских магазинах, небезопасны. Исследование, ...
19 августа в рамках государственного визита президента Российской Федерации Владимира Путина в Баку министр иностранных дел РФ Сергей Лавров, вошедший ...
Кремлевские средства пропаганды распространяют ложную информацию о выборах членов Платформы гражданского общества ЕС-Армения
Пропагандисты Кремля, которых сейчас принято называть Z-пропагандистами (в войне против Украины российские войска использовали на своих машинах знаки отличия с ...
Два дня назад было возбуждено новое уголовное преследование в отношении бывшего посла Армении в Святом Престоле Микаела Минасяна. Напомним, это ...
Российский публицист, известный провластныйпропагандист Сергей Мардан 12 августа в эфире «Соловьев лайв» сообщил некоторые не соответствующие действительности, неверные, даже ложные ...