Ռոբերտ Քոչարյանի մանիպուլյացիաները «Գոլոս Արմենիի» թերթի հարցազրույցում
ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանը հուլիսի 30-ին հարցազրույց է տվել «Գոլոս Արմենիի» (Голос Армении) թերթին, որում հանդես է եկել մի ...
Կարդալ ավելինՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանը հուլիսի 30-ին հարցազրույց է տվել «Գոլոս Արմենիի» (Голос Армении) թերթին, որում հանդես է եկել մի ...
Կարդալ ավելինՀայաստանի հանրային հեռուստաընկերությունը Հուրգադայում մնացած հայ զբոսաշրջիկների մասին հուլիսի 31-ի ռեպորտաժում կեղծ տվյալներ է ներկայացրել Եգիպտոսում Հայաստանի դեսպանության աշխատակազմի վերաբերյալ։ ...
Կարդալ ավելինՎարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն ապրիլի 19-ին Ֆեյսբուքյան ուղիղ եթերում հայտարարել էր (37:00-37:30), որ հեղափոխությունից հետո 130 հազար մարդու վարկային պատմություն է ...
Կարդալ ավելինԵրկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի գրասենյակի ղեկավար Վիկտոր Սողոմոնյանը երեկ՝ հուլիսի 29-ին տեղի ունեցած ասուլիսում հայտարարեց, որ Առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության ...
Կարդալ ավելինՄինչ այս տարվա ապրիլ-մայիս ամիսներին քննարկվում էին «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության առաջնորդ Գագիկ Ծառուկյանի՝ ապօրինի ձեռնարկատիրական գործունեությամբ զբաղվելու հարցը և նրան ...
Կարդալ ավելինՀուլիսի 27-ին «5-րդ ալիք» հեռուստաընկերության «Հայլուր» լրատվական հաղորդման «Ալավերդի. պղնձաձուլարանը փակվում է, քաղաքը՝ դատարկվում» խորագրով ռեպորտաժի մեջ նշվել է, որ ...
Կարդալ ավելինՀայաստանի հանրապետական կուսակցության փոխնախագահ Արմեն Աշոտյանն իր ֆեյսբուքյան էջում գրառում է կատարել՝ անդրադառնալով վերջին օրերին հայ-ադրբեջանական սահմանում իրավիճակի լարմանը, գրանցված ...
Կարդալ ավելինՆախկին ու ներկա ո՞ր պաշտոնյաների ապօրինի կառույցներն են օղակի մեջ վերցրել Սևանը։ https://www.youtube.com/watch?v=_SsIl3OQz20 Ամբողջական հոդվածը այստեղ:
Կարդալ ավելինՀուլիսի 24-ին TV5 հեռուստաալիքի «Հարցազրույց» հաղորդման հյուրը երկրորդ նախագահ Ռոբերտ Քոչարյանի փաստաբանական խմբի անդամ Սևակ Թորոսյանն էր: Վերջինիս՝ հարցազրույցի ընթացքում ...
Կարդալ ավելինՀայկական լրատվական կայքերում հուլիսի 23-ին հրապարակվեցին տեղեկություններ Հայաստանից Ռուսաստան արտագաղթածների թվաքանակի աճի մասին։ Սակայն հրապարակումների մեջ որոշ թվեր կա՛մ սխալ ...

Манипуляции Роберта Кочаряна в интервью газете «Голос Армении»
Второй президент Армении Роберт Кочарян 30 июля дал интервью газете «Голос Армении», в котором выступил с рядом манипулятивных и беспочевнных ...
ПодробнееВторой президент Армении Роберт Кочарян 30 июля дал интервью газете «Голос Армении», в котором выступил с рядом манипулятивных и беспочевнных ...
ПодробнееРуководитель офиса второго президента Роберта Кочаряна Виктор Согомонян на состоявшейся вчера, 29 июля, пресс-конференции заявил, что полномочия судьи суда первой ...
ПодробнееВ то время, как в апреле-мае этого года обсуждался вопрос о незаконном предпринимательстве лидера партии «Процветающая Армения» (ППА) и лишении ...
ПодробнееАрмянские СМИ 23 июля опубликовали информацию об увеличении миграции из Армении в Россию. Однако некоторые цифры в публикациях либо неверны, ...
ПодробнееВопрос незаконно построенных зданий в прибрежных районах озера Севан стал более актуальным этим летом после «заболачивания» озера. Министр окружающей среды ...
ПодробнееՊետական պահպանության ծառայության պետի պաշտոնակատար Արգիշտի Քյարամյանը պաշտոնատար անձանց էթիկայի հանձնաժողով ներկայացրած հայտարարագրում լրացում կանի։ Հուլիսի 5-ին Fip.am-ը «Արգիշտի Քյարամյանի ...
ПодробнееПо факту нелегальной ловли и сбыта сига возбуждено уголовное дело. Как сообщает пресс-служба Генеральной прокуратуры Армении, на основании публикаций в ...
ПодробнееБывший руководитель инспекционного органа по охране природы и недрам Артур Григорян 9 июля на своей странице в Facebook поднял вопросы ...
ПодробнееКонвенция Совета Европы о предотвращении и борьбе с насилием в отношении женщин и домашним насилием, также известная как Стамбульская конвенция, ...
ПодробнееГазета «Грапарак» в номере от 4 июля написала о результатах социологического опроса, проведенного Международный республиканский институт (IRI). Однако, данные, приведенные ...