Զինված ուժերում այս տարի ոչ թե 26, այլ 29 զոհ է եղել
Երեկ Tert.am-ը հրապարակեց 2017 թվականի ընթացքում Հայաստանի և Արցախի Զինված ուժերում զոհերի քանակը, ըստ որի եղել է 26 զոհ, որոնցից ...
Կարդալ ավելինԵրեկ Tert.am-ը հրապարակեց 2017 թվականի ընթացքում Հայաստանի և Արցախի Զինված ուժերում զոհերի քանակը, ըստ որի եղել է 26 զոհ, որոնցից ...
Կարդալ ավելինՄայիսի 17-ին ռուսական «Zvezda» հեռուստաընկերությունը տեղեկություն տարածեց, իբրև Ուկրաինան խզում է երկաթուղային հաղորդակցությունը Ռուսաստանի հետ: Անդրադառնալով դրան՝ ուկրաինական StopFake կայքը ...
Կարդալ ավելինՄայիսի 28-ին Լոռվա մարզում Մայիսյան հերոսամարտերի հետ կապված իր ելույթում Ազգային ժողովի փոխխոսնակ Էդուարդ Շարմազանովը հայտարարեց. «...որովհետև Ղարաքիլիսայում, առավել քան ...
Կարդալ ավելինՈւղիղ մեկ ամիս առաջ՝ ապրիլի 22-ին, ժամը 00։40-ին Երևանի Աջափնյակ վարչական շրջանում տեղի ունեցավ ողբերգական պատահար: Ջանիբեկյան և Բաշինջաղյան փողոցների ...
Կարդալ ավելինՕրերս, վեցերերոդ գումարման ԱԺ առաջին նիստի շրջանակներում ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը հանդես եկավ Հայաստանի երկարաժամկետ զարգացման տեսլականը ներկայացնող ծավալուն ելույթով, որտեղ ...
Կարդալ ավելին6-րդ գումարման Ազգային ժողովի առաջին նիստին հնչեցրած ուղերձի ժամանակ ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը, խոսելով իրավապահ համակարգի մասին, ասել է. «Ես ...
Կարդալ ավելինՕրերս ռուսական Regnum գործակալությունը ներկայացրեց մի ուսումնասիրություն, համաձայն որի ԱՄՆ պաշտպանության դեպարտամենտի «Վտանգների նվազեցման գործակալության» ֆինանսավորմամբ 2016 թվականին Երևանում, Գյումրիում ...
Կարդալ ավելինՎերջերս համացանցում ակտիվորեն շրջանառվում էր տեղեկություն այն մասին, որ Զիմբաբվեյում հոգևորականը Հիսուսի պես քայլել է ջրի վրայով և այդ պահին ...
Կարդալ ավելինԵրևանի սուպերմարկետներում և խոշոր առևտրային կենտրոններում քաղաքացիները հաճախ նույնիսկ չնկատելով՝ ենթարկվում են խաբեության: Ապրանքի գինը տաղավարում դրված է x դրամով, ...
Կարդալ ավելինԵրևանի ավագանու 2013 թվականի ընտրությանը Հանրապետական կուսակցությունը և վերջինիս քաղաքապետի թեկնածու Տարոն Մարգարյանը հանդես եկան «Ավելի լավ Երևան» ծրագրով: Այն ...

В 2017 году погибло не 26, а 29 солдат ВС
Вчера сайт Теrt.am опубликовал число погибших в течение 2017 года военнослужащих ВС Армении и Арцаха, согласно чему была зафиксирована смерть ...
ПодробнееВчера сайт Теrt.am опубликовал число погибших в течение 2017 года военнослужащих ВС Армении и Арцаха, согласно чему была зафиксирована смерть ...
ПодробнееРоссийский телеканал «Звезда» 17 мая распространил новость о том, что Украина якобы отменяет железнодорожное сообщение с Россией. Украинский сайт StopFakе, ...
ПодробнееВ Лорийской области 28 мая вице-спикер Национального собрания Эдуард Шармазанов в своем выступлении в связи с майскими героическими сражениями заявил ...
ПодробнееНа днях в рамках первого заседания Национального собрания 6 созыва президент Республики Армения Серж Саргсян выступил с речью, представляющей видение ...
ПодробнееНа первом заседании Национального собрания 6 созыва президент Армении Серж Саргсян в своем послании, говоря о системе правоохранения сказал: «Я ...
ПодробнееНа днях российское агентство Regnum опубликовало исследование, согласно которому открывшиеся в 2016 году при финансировании агентства по уменьшению угроз министерства ...
ПодробнееВ последнее время в Интернете активно циркулирует новость о том, что в Зимбабве священник ходил по воде как Иисус и ...
ПодробнееВ супермаркетах и крупных торговых центрах Еревана граждане, часто даже того не замечая, подвергаются обману. Цена товара на прилавке установлена ...
ПодробнееНа выборах в Совет старейшин города Ереван в 2013 году Республиканская партия Армении (РПА) и кандидат в мэры от партии ...
ПодробнееСовременная российская пропаганда утверждает, что победу во Второй мировой войне одержал только Советский Союз и все благодаря Иосифу Сталину (Джугашвили)… ...