News.am-ը կեղծ նյութ է հրապարակել գարդասիլի մասին
News.am կայքը հոկտեմբերի 27-ին հրապարակել է ««Գարդասիլով» պատվաստելուց հետո դեռահասների մոտ ցրված սկլերոզ են հայտնաբերել» վերնագրով հոդվածը, որը նույն կայքը ...
Կարդալ ավելինNews.am կայքը հոկտեմբերի 27-ին հրապարակել է ««Գարդասիլով» պատվաստելուց հետո դեռահասների մոտ ցրված սկլերոզ են հայտնաբերել» վերնագրով հոդվածը, որը նույն կայքը ...
Կարդալ ավելինՀոկտեմբերի 26-ին մի քանի տասյակ քաղաքացիներ ցույց են իրականացրել Երևանի կենտրոնում, որի ընթացքում փակել էին Ֆրանսիայի հրապարակին հարող Մաշտոցի և ...
Կարդալ ավելինՎերջին օրերին մամուլում տարածվում է «Ծովից ծով» Հայաստանի քարտեզը իրարանցում է առաջացրել Թուրքիայում» վերնագրով հոդվածը, որում ասվում է, որ Գերմանիայի ...
Կարդալ ավելին«Փաստերի ստուգման հարթակը» օրեր առաջ «Վահե Հակոբյանը հիմնադրամների միջոցով ֆինանսավորել է իր և կնոջ բիզնեսները» վերնագրով հոդված էր հրապարակել։ Հրապարկման մեջ ...
Կարդալ ավելին168.am կայքը երեկ՝ հոկտեմբերի 26-ին, հրապարակել է հոդված՝ «Հայաստանը պատրաստ է տարածքներ զիջել՝ Արցախի կարգավիճակի դիմաց. Armtimes.com» վերնագրով։ Այդ նյութը ...
Կարդալ ավելինՀՀ Ազգային ժողովի արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արմեն Աշոտյանը հոկտեմբերի 24-ին Եվրախորհրդարանում ելույթ է ունեցել։ Ելույթի ժամանակ նա անդրադարձել ...
Կարդալ ավելինԻշխանափոխությունից հետո Ֆեյսբուքում և որոշ լրատվամիջոցներում սկսեցին շրջանառվել մի շարք կեղծ թեզեր։ «Փաստերի ստուգման հարթակը» անիմացիոն տեսանյութով ներկայացնում է վերջին ...
Կարդալ ավելինAnalitik.am կայքը նյութ է հրապարակել, ըստ որի, «Ավստրիան 28 օր ժամանակ է տվել Ջորջ Սորոսի «Բաց Հասարակությունների» հիմնադրամին փակվելու համար»։ ...
Կարդալ ավելինԵրեկ Ազգային ժողովում քննարկվում էր Ընտրական օրենսգրքի նախագիծը։ Օրինագծի ընդունվելու դեպքում դեկտեմբերին նախատեսվող արտահերթ խորհրդարանական ընտրությունները տեղի կունենային նոր օրենսգրքով։ ...
Կարդալ ավելինՀոկտեմբերի 17-ին Կերչ քաղաքի պոլիտեխնիկական քոլեջում տեղի ունեցած զանգվածային սպանության մասին լուրը արագ տարածվեց համացանցում։ 18-ամյա երիտասարդը զինված մուտք է ...

News.am опубликовал фейковую новость о Гардасиле
News.am 27 октября опубликовал статью под названием «После вакцинации Гардасилом у подростков обнаружили рассеянный склероз», которая в английской версии опубликована ...
ПодробнееNews.am 27 октября опубликовал статью под названием «После вакцинации Гардасилом у подростков обнаружили рассеянный склероз», которая в английской версии опубликована ...
ПодробнееАрмении вызвала переполох в Турции». В статье говорится, что карта, показанная на большом экране во время мероприятия, организованного Армянской епархией ...
ПодробнееВчера, 26 октября, сайт 168.am опубликовал статью «Армения готова уступить территории взамен на статус Арцаха: Armtimes.com». Эта статья была опубликована ...
ПодробнееПредседатель Постоянной комиссии по внешним связям Национального собрания РА Армен Ашотян 24 октября выступил в Европейском парламенте. Во время выступления ...
ПодробнееСайт Analitik.am опубликовал новость, согласно которой: «Австрия дала Джорджу Соросу 28 дней на закрытие фонда «Открытое общество»». В статье, в ...
ПодробнееВчера в Национальном собрании обсуждался проект поправок в Избирательный кодекс. В случае принятия законопроекта досрочные парламентские выборы, запланированные на декабрь, ...
ПодробнееНовость о массовом убийстве в политехническом колледже в Керчи 17 октября быстро распространилась в интернете. В результате взрывов и стрельбы, ...
ПодробнееЗангезурский медно-молибденовый комбинат (ЗММК), пожалуй, является одним из самых закрытых и богатых компаний в Армении. Прибыль комбината достигает миллиардов долларов, ...
ПодробнееРусскоязычный сайт «Вестник Кавказа» 21 октября опубликовал статью колумниста Мамикона Бабаяна под названием «Кочарян бросает вызов Пашиняну». Эту статью без ...
ПодробнееВ последнее время заявления премьер-министра Никола Пашиняна касательно того, что в Армении нет ни олигархов, ни олигархии стали предметом для ...